KONST / Litografier / Färglitografi 14929019
nr 1492 9019
Färglitografi
2 st, Frygelius/Boczewska. Färglitografi. Signerad. Bladets mått: 59x46-72x55, oramade lösa blad
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 26 september 2022
kl 20:32:25
22/9 16:59:34
100 kr
24/9 10:36:30